Česko v slzách. Do hereckého nebe odešel známý herec (77) ze seriálu Ulice

124579
Sdílejte

V pátek 16. října zemřel po vážné nemoci Ladislav Dušek, kterého jste v seriálu vídali jako Vojtova dědu.

Působil dlouhá léta v Libereckém divadle F. X. Šaldy.Poprvé se objevil v Ulici coby trochu ušlápnutý Kodera teprve vloni, ale jeho postava si okamžitě získala vaši pozornost. „Odchod Ladislava Duška nás hodně zasáhl zvláště v této těžké době.V Liberci byl mimo jiné v roce 1989 jedním z hybatelů divadelní stávky, spoluorganizoval převzetí divadla a mítinky s publikem. O úmrtí informovalo divadlo na svém webu.

Byl výborný kolega a počítali jsme s ním i do budoucna. Ihned mezi nás zapadl.V Ulici na nej nikdy nezapomeneme, i když byl součástí týmu jen krátkou dobu.

„Zemřela jedna z nejvýznamnějších osobností libereckého občanského a společenského života,“ uvedl na svém facebookovém profilu hejtman Libereckého kraje Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj).

 

Kam dál?

Fiala obvinil Babiše z politických her: „ANO se musí konečně začít chovat odpovědně,“ vzkazuje premiér

Turek svou sbírku veteránů nadhodnotil o miliony. Experti i data ale poukazují, že většina vozů stejného typu se prodává ani ne za půlku

To nikdo nečekal. Cibulka s manželem reagovali na kauzu Hámy a Sidovského. Nechyběl ani vulgarismus!

Dara Rolins zareagovala na kritiku svého vystoupení na Slavících. Jsem hvězda a legenda, říká

Polský prezident na své první oficiální návštěvě Česka. S Pavlem probrali i plán pro Ukrajinu

Další články