Během tůry tragicky zemřela oblíbená fotografka Kristýna († 23) !

1192
Sdílejte

Je tomu právě týden, co Kristýna Kvapilová, talentovaná česká fotografka zvířat, přišla tragicky o život na túře v rakouských Alpách. Během výletu s přítelem Davidem zahynula při pádu ze 150 metrů, když si chtěla cestou od jezera Kaltenbachsee udělat snímek. To se jí však stalo osudným a při pózování se náhle sklouzla a spadla. Zdrcený partner krásné umělkyně zveřejnil na sociální síti srdceryvný odkaz, kterým Kristýně děkuje za společně strávené chvíle, přičemž neskrývá zoufalství nad její ztrátou.

“Omlouvám se, v této těžké chvíli nevím najít slova, která by vyjádřili to, co cítím, co se stalo je jako blesk z čistého nebe přímo do srdce .. Chtěl bych sem napsat pár vět o tom, jaká Kikča byla, vzpomínat na ni je to, co mě drží nad vodou. Kikča by určitě nechtěla, aby z nás někdo truchlil.

Taková ona prostě byla. Vždy veselá, plná života as nevyčerpatelným přísunem vstřelených nápadů. Pokud něco byla jistota, tak to, že se s ní nikdy nebudete nudit. Kikča měla “it”. Těžko popsatelná vlastnousť, která vyjadřuje, jak originální, živelná, charismatická a kreativní byla, ” říká o zesnulé její přítel.


Článek pokračuje na další straně

Kam dál?

Tohle je THOR. Hezčího kocoura jste snad neviděli !

Emmu zabíjel její vlastní dům: Šokující dohra po letech trápení !

Lékař odhalil, proč se lidé dávají pohřbít: TOTO je pravda o kremaci! VIDEO není pro slabé povahy !

Dámy pozor! Muži s těmito jmény jsou prý nejlepšími partnery a milenci!

Odhalíme vám 8 faktorů, proč vzniká ve vztahu nevěra. Důvod číslo 4 je opravdu děsivý

Další články