Jevanská luxusní vila po Karlu Gottovi se prodává : Z té částky vám spadne čelist

43827
Sdílejte

Na vilu na pražské Bertramce, kde zpěvák žil s manželkou Ivanou a dvěma dcerkami, však případní zájemci musí zapomenout. “Je to absolutní nesmysl, paní Gottová dům neprodává a prodávat nebude,” vyjádřila se mluvčí zesnulého zpěváka Aneta Stolzová.

Prodává se jiná nemovitost spojená s Mistrem, dům v Jevanech nedaleko Prahy. Podle serveru láká jistá realitní kancelář zájemců slovy, že jde o vilu obklopenou zahradou s velkorysými rozměry a zasazenou do příjemné lokality s působivou atmosférou a neporušenou přírodou. Určená je prý k viace generačnému bydlení či k podnikání.

Kam dál?

Rodinní přátelé mají obavy o Dagmar Patrasovou a Felixe Slováčka : Děsí se toho, že těžkou životní situaci nezvládnou

Kamarádka Anny Slováčkové promluvila o jejím odcházení: Měla metastáze v hrdle, dostávala morfinové náplasti

Taťánu Kuchařovou u soudu prohrává úplně vše : Musí shánět nové důkazy

Pohřeb Aničky Slováčkové musí být odložen : Vyskytly se komplikace kolem posledního rozloučení

Pojišťovny házely Aničce Slováčkové klacky pod nohy. „Nikdo ji kvůli jejímu zdravotnímu stavu nechtěl pojistit na její vysněnou cestu do USA,“

Další články