Jak zjistit barvu své aury podle data narození?

3421
Sdílejte

Pokud je tedy v procesu aritmetických operací přijato číslo 1, jedná se o červenou auru, je-li 2 žlutá, 3 je oranžová, 4 je zelená, 5 je modrá, 6 je modrá, 7 je fialová, 8 je růžová. jestliže 9 je bronz, 11 je stříbro, 22 je zlato.

Co dělat, když se počet aury v důsledku sčítání ukáže tak, že není mezi výše uvedenými? Řekněme, že se osoba narodila 1. listopadu 1987: 1 + 11 + 1 + 9 + 8 + 7 = 37,3 + 7 = 10. V tomto případě se nula nebere v úvahu a v důsledku toho se ukáže, že barva aury této osoby je 1, tj. Červená … Mimochodem, Dima Bilan, který se narodil 12.24.1981, má také tuto auru barvu. A pokud dostanete číslo 11 nebo 22, nemůžete tato čísla přidat (stejná).

Samozřejmě, pokud si přejete, můžete na tuto metodu uplatnit více než jeden nárok, najít v ní kontroverzní body, ale obecně se považuje za jednu z nejjednodušších a nejúčinnějších metod pro stanovení aury, jejíž výsledky se shodují s existujícími charakterovými vlastnostmi člověka, jeho energetickou a životní pozicí. ve velké většině případů.

Kam dál?

Vyberte si jednu z karet.Ta vám odhalí, co vás čeká v blízké budoucnosti

Velký horoskop na rok 2021 : Přijdou velké změny a lepší časy !

Vyberte si jeden obrázek a zjistíte, kým jste byli v minulém životě

Vyberte si měsíc a zjistěte svou předpověď

5 znamení zvěrokruhu, které čeká v novém roce bohatství ? Podívejte se jestli jste mezi těmi šťastnými

Další články