Během večírku natočila krátké video – když se na něj druhý den podívala, zjistila, že předešla tragédii.

3797
Sdílejte

Téměř každý mladý člověk si chce o víkendu orazit a tak navštíví například diskotéku, na které se společně s kamarády baví a užívají si večera. Jenže i taková návštěva diskotéky může skončit katastrofálně.

Nejspíš každý z vás si je vědom toho, že právě na diskotékách se nacházejí lidé, kteří mají v oblibě házet druhým drogy do pití. Takoví lidé se snaží člověka zdrogovat, často ženu, a následně si s ní užít.

Je to sice opravdu nechutné, ale bohužel se to děje. Své o tom ví Kristal Santosová z Brazílie, která se naštěstí zdrogování vyhnula. Vše zjistila druhý den poté, co se ocitla na jedné párty.

Během párty, na které byla se svým přítelem, natočila kratší video. Na něm můžeme vidět, že je kolem ní mnoho lidí, kteří se baví. Kristal si tedy ani nemyslela, že by se mohlo stát něco nebezpečného.

Když si však Kristal druhý den video přehrála, byla v šoku a okamžitě ho sdílela na sociálních sítích. Všimla si, že nějaký muž jí do poháru s nápojem hodil nějakou tabletku. Naštěstí se z poháru nenapila, protože už nechtěla pít a vrátila se v pořádku domů.

Kdyby se však napila, mohlo by to dopadnout tragicky. Někteří se domnívali, že šlo o Rohypnol, který používají právě sexuálně motivovaní útočníci a jejich oběti se po pozření tablety nemohou nijak bránit. Policii se muže nepodařilo vypátrat.

Pongan atención a la bebida de la chica!!! Tengan mucho cuidado!!(Vía @Jaeda_Sky: I’ll never understand how a dude can be so wack with no game and feel the need to be such a disgusting predator. Ladies watch your drinks! Watch her cup ???)

Gepostet von Red Denuncia Feminicidios Estado de México am Freitag, 6. April 2018

Kam dál?

Neštěstí v Malé Fatře: Matka zemřela před očima svých dětí

Pátrání po pohřešovaných manželích v Tatrách: Svým dětem zanechali dopis

Tříleté dítě nechala v autě a odešla ke kamarádům. Dítě mělo na tváři stopy po zvracení!

Učitelka ponižovala žačku, protože její máma byla uklízečka. Potom dostala NEČEKANOU LEKCI!

Chystáte se do Chorvatska? Ulevit si za stromem ani nezkoušejte! Oblíbená dovolenková destinace zavádí mastné pokuty

Další články