Otec vyfotil svou dceru s koněm – jeden jediný detail zařídil, že se fotografie stala okamžitě hitem internetu!

3183
Sdílejte

Momentky jsou nejlepšími fotografiemi, které vůbec mohou existovat. Není totiž nic lepšího, než když na fotografii omylem zachytíte něco, co jste ve skutečnosti vůbec zachytit nechtěli. Často tak vzniknou opravdu vtipné fotografie, které vám vykouzlí úsměv na tváři.

Své o tom ví i otec holčičky, který si moc dobře uvědomuje, že načasování je jednou z nejdůležitějších věcí při vytvoření dokonalých fotografií. I jemu se totiž podařilo zachytit nechtěně mimořádný okamžik, na který bude pravděpodobně vzpomínat dlouhá léta.

Fotografie, kterou tak vyfotil, se stala hitem internetu. 

Otec se rozhodl, že svou dcerku vezme na procházku po městě během velkého doprovodu. Kromě lidí v maskách zde byla i zvířata jako kočky, koně a psi. 

Právě krásné koně plemene Clydesdale vyčnívaly z davu nejvíce. Otci se koně natolik líbily, že se rozhodl, že s nimi musí svou dceru vyfotit. Během focení stála holčička přímo před koňmi a vůbec netušila, že jeden z nich má opravdu dobrou náladu.

Detailu na fotce si zpočátku nevšiml ani samotný otec. Když se však na fotografie díval poté, co dorazil domů, málem se počůral smíchy. Záběr se stal okamžitě hitem internetu a my se vůbec nedivíme! Vždyť taková fotografie se podaří jen jednou za několik let.

Kam dál?

Muž vyhrál v loterii hned 7krát: Lidem odhalil jeho tajné tipy!

Lakomý manžel chtěl být pohřben se vším svým bohatstvím – pomsta moudré vdovy je opravdu brilantní!

Život začíná po padesátce! Podívejte se proč, je tento věk pro nás tak důležitý !

Přiznání muže otevírá oči mnoha ženám: TAKTO to na plná ústa ještě nikdo neřekl !

Vědci zkoumali sochu Buddhy: To, co v ní díky CT skenu objevili, jim vyrazilo dech

Další články