Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

4459
Sdílejte

Česká kinematografie má i ve světě dobrý zvuk, proto není divu, že filmy našich sousedů získaly už párkrát nominace na Oscary, ba i zvítězily.

Letos se Česku sice nominace neušla, ale vynikající český zvukař Viktor Prášil se podílel na zvuku k německému filmu Na západě nic nového, na základě slavného díla EM Remarqua, kde hudbu složil Volker Bertelmann. Film získal několik nominací, ze kterých proměnil na vítězství až čtyři. Díky tomu se mohl udělování Oscarů zúčastnit i Viktor Prášil as ním se “svezl” i Ondřej Brzobohatý (40). Po jeho boku se však neobjevila jeho přítelkyně Daniela Písařovicová (44), ale mladá herečka Anna Fialová (27).

Ondřej Brzobohatý se o své zážitky z největší události ve světě kinematografie rád podělil. “Díky Viktorovi jsem měl možnost stát ve stejné řadě na sashimi ze žlutoploutvého tuňáka společně s Hughem Gratem a Jamie Lee Curtis. Díky Viktorovi jsem měl možnost mluvit s Volkerem Bertelmannem a pomazlit se alespoň na malou chvíli s jeho Oscarem za hudbu k filmu Na západě nic nové. Díky Viktorovi jsem zkrátka prožil jeden z nejkrásnějších nejnezapomenutelnějších dnů ve svém životě,”  

Ze záběrů odtud ale vidět po jeho boku mladou herečku Annu Fialovou, a tak si mnozí kladou otázku, proč zůstala Daniela Písařovicová doma a zda to neznamená partnerskou krizi. Zatím se k tomu ani jeden z trojice nevyjádřil, ale dá se předpokládat, že Daniela byla pracovně zaneprázdněná. K Anně má ale Ondřej blízko, před časem spolu natáčeli minisérii Iveta, kde si ona zahrála tragicky zesnulou zpěvačku Ivetu Bartošovou a on zase jejího partnera Ladislava Štaidla. Během práce se sblížili, ale jen odtamtud, stali se z nich dobří kamarádi.

Ondřej Brzobohatý tehdy vzbudil rozruch, když se při příchodu do promítací sálu snad až trochu příliš vřele objímal na uvítanou s touto hezkou mladou herečkou. Anna také udělala pár důvěrných doteků jeho tváře, i vlasů a on její doteky opětoval. Paparazzo to zachytil na fotkách a drby už byly na světě. Kdoví, co mu na to potom řekla Daniela, ale zřejmě to brala s nadhledem – jejich vztah se jeví být pevný. Je téměř jisté, že věděla i o tom, že Anna bude v USA na Oscarech, ale svému příteli plně důvěřuje.

Kam dál?

Felix Slováček v Thajsku o všechno přišel: Půjčit si musel i oblečení

Poslední rozloučení s Danielem Heribanem (†43):Statečnou VDOVU dojal potlesk, přišla i bývalá manželka!

Lukašenko se setkal s Putinem a pak se to stalo: Náhlá hospitalizace v nemocnici, vůdce údajně umírá

Pomsta za syna ? Gregorová ponížila Kuchařovou tak, že….

Kajínek si svobodu plně užívá : Připravuje s přítelkyní konečně i svatbu?

Další články