Znamení Býk – Proč je to ideální kandidát na partnera?

1930
Sdílejte

Lidé narození na přelomu dubna a května jsou pod silným vlivem Venuše, a proto se vůbec nedivíme jejich romantické a živelné osobnost.

Nicméně, Býci nejsou lamači srdcí

Žádné jiné znamení není tak rodinně založené jako Býk! Chce si založit šťastnou rodinu, pro kterou udělá cokoliv … a dá jí vše. Býci milují pohodlný život.

Každý, do koho se zamiluje Býk, má obrovské štěstí

Nebude mu ve vztahu nebo v manželství chybět romantické gesta, city a projevy lásky budou na každodenním pořádku. Za zmínku také stojí, že jim můžete zcela důvěřovat. Jsou vytrvalý, učenlivý – jsou z nich skvělí partneři, rodiče a kamarádi.

Samozřejmě jak každé znamení zvěrokruhu se Býci těší z maličkostí, jako například z ranní kávy. Občas se může zdát, že Býk bere život tak jak plyne a neočekává od něj nic víc, jen malé radosti (podle nás je to ale spíše výhoda).

Stává se, že Býci jsou považováni za materialisty

Pokud se chystá na dovolenou, vybírá dobrý hotel, auto musí být pohodlné a výkonné, také oblečení musí být té nejlepší kvality. Nicméně, býk těžko pracuje a to nejen pro sebe, ale i pro své blízké – miluje dávat dárky!

Stručně řečeno, nenajdete lepšího kandidáta na životního partnera nebo partnerku! Možná, že se racionální uvažování a pragmatismus mohou zdát nudné, právě díky těmto vlastnostem jsou Býci ideálními partneři a rodiči. Jsou také velmi atraktivní … věděli jste, že Býci jsou například Jessica Alba, David Beckham, Enrique Iglesias a Channing Tatum?

Kam dál?

HÁDANKA, která prověří vaše IQ: Najdete na ní tohle? Prý to dokážou jen ti inteligentnější

Jak přitahujete muže na základě vašeho data narození? Budete se divit, jak toto sedí!

Podívejte se, co o vás říká vaše čínské znamení zvěrokruhu !

V kolik hodin jste se narodili? S tím je velice úzce spojený váš osud !

Den vašeho narození předurčí, jak bude vypadat celý váš život. Je až neuvěřitelné, jak toto sedí!

Další články