Hvězdný Arnold Schwwarzengger měl nehodu!

2116
Sdílejte

Naštěstí se nikomu nic vážného nestalo! Hvězdný herec Arnold Schwarzenegger (75) se v neděli ráno ocitl v pořádně nepříjemné situaci. Řídil totiž vůz, který přišel do kolize s jistou cyklistkou.

 Arnold Schwarzenegger byl v neděli ráno účastníkem dopravní nehody. Projížděl městem na svém vozidle, když mu náhodně vjela do cesty cyklistka. Podle medializovaných informací, herec neměl šanci ubrzdit to a srážce předejít. 

Po nehodě byla cyklistka s lehkými zraněními převezena do nemocnice. Herce vyšetřovala trojice policistů a jako zdroje portálu uvedly, nebyl viníkem nehody. 

11:55 PT — Další podrobnosti o nehodě … zdroje z policejních složek nám sdělily, že žena před Arnoldem zatočila doleva, než měl šanci šlápnout na brzdy. Také nám bylo řečeno, že nejel vůbec rychle, ačkoli si žena poté stěžovala na bolest.
Bylo nám řečeno, že je ve stabilizovaném stavu a že není podezření na alkohol ani drogy. Není ani podezření na žádný zločin – naše zdroje nám říkají, že se zdá, že jde jen o obyčejnou dopravní nehodu.
Dozvěděli jsme se také, že Arnold vzal dámské kolo, připevnil si ho k autu a odvezl ho do místního obchodu s koly, aby ho opravili.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články