Její holčička se doslova „smažila v horečce“. Potom dostala nápad, dát jí TOTO do ponožek!

2649
Sdílejte

Tato zelenina se pěstuje po celém světě a různé kultury ji využívají pro různé způsoby. Někteří lidé ji nakládají a skladují, jiní si ji dokonce dávají na noc do ponožek, aby pomohli tělu zotavit se.

Ano, čtete správně. Cibule pomáhá v boji proti nachlazení, horečce a příznakům chřipky. Jedna matka objevila léčivé vlastnosti cibule a rozhodla se ji vyzkoušet, když její dcera dostala vysokou horečku.

Holčička jménem Riley byla nemocná a trpěla bolestmi těla, hlavy, hrdla a vysokou horečkou. Matka se bála a zoufale chtěla snížit horečku svého dítěte, aby se cítilo lépe, ale zatím nechtěla jít do nemocnice.

Tehdy jí máma navrhla, aby zkusila dát Riley do ponožek cibuli, což okamžitě udělala. Druhý den se dcera vzbudila a řekla jí, že se cítí mnohem lépe, horečka zmizela.

Za náhlou změnu je podle její matky zodpovědná cibule v ponožkách a když zjistíte důvody, budete to chtít vyzkoušet i vy! Tato praxe sahá až do medicíny staré Číny.

Číňané zjistili, že na spodní části chodidla se nacházejí tisíce nervových zakončení, které slouží jako přístupové body k vnitřním orgánům a jsou úzce propojeny s naším nervovým systémem.

Když se na spodní stranu chodidla položí rozkrojená cibule, zabíjí bakterie a choroboplodné zárodky, protože cibule má od přírody silné antibakteriální a antivirové schopnosti.

Kyselina fosforečná, která nás rozpláče, se dostává do oběhového systému a pomáhá čistit krev v celém těle. Tím se stáváme zdravějšími a tělo je lépe připraveno k boji s infekcemi a záněty. Mnozí tuto alternativní metodu vyzkoušeli a tvrdí, že dělá zázraky.

Pozitivní odezva je povzbuzující a zdá se, že cibule by mohla být prospěšná pro mnohé lidi bez negativních vedlejších účinků.

Zde je návod, jak to vyzkoušet doma:

Vezměte červenou nebo bílou cibuli, obojí jsou vhodné a nakrájejte ji tak, aby se dala položit na spodní část chodidla. Na cibuli si navlečte ponožky, aby držela na místě a jděte spát. Po probuzení si svlékněte ponožky a zbavte se cibule.

Je to snadné. Cibule prochází kůží, čistí krev a absorbuje toxiny. Pokud se obáváte, že vám pak nebude vonět pokoj nebo nohy, nemusíte. Přirozené vlastnosti cibule vyčistí vzduch a jelikož ničí bakterie, snižuje hlavní faktor zápachu nohou.

 

Cibule v ponožkách může být přesně to, co vaše tělo potřebuje. Je to levné, přirozené a můžete si to udělat doma. Vyzkoušejte to a zjistěte, zda to funguje.

Podělte se o tento článek i s ostatními 🙂

 

 

Kam dál?

Jednoduchý tip, jak na mastnotu v kuchyni: Konec lepkavému povrchu na skříňkách a spotřebičích !

Dívka si 20 let nesprávně holila nohy: Trik, díky kterému si je oholíte mnohem rychleji

Co když tvé auto v zimě nestartuje? Tyto tipy tě zachrání !

Máte-li plastová okna, určitě se naučte tento jednoduchý trik. Díky němu ušetříte spoustu peněz !

Každý den spaluji v domě bobkový list, má to úžasný účinek!

Další články