Jak vypadá nejlepší sex, ze kterého se muži neumějí vzpamatovat? Tento typ žen má jednoznačně vyhráno

3762
Sdílejte

Lechtivé záběry a lap dance přímo pro mě 

“To, co mě dokáže úplně odrovnat jsou videa, které mi baby posílají. Divili byste se, kolik rodilých porno hereček se mezi námi nachází. Troufám si dokonce říct, že jsou na tom ještě lépe než tyto zmíněné herečky. Sex s nimi je doslova vyvrcholením a mně zůstane pak ještě vzpomínka v podobě nahrávek a fotografií, ke kterým se mohu v slabých chvilkách vrátit. Miluji dívat se na nahé ženské tělo, když je jeho majitelka taková sebevědomá, že ví, co dělá a je vidět, že má toho nakoukáného  dost, “ pochvaluje si Peter (33).

Přesto však existuje něco, co se jen tak jakémukoli muži nepoštěstí. Možná právě to je důvod, proč si lety drží první místo ze všech sexuálních zážitků. Anál.

Ta, která dovolí anál, je královnou

“Touha po análním sexu mě doprovázela vždy, ale nikdy jsem nějak netlačil na ženy, aby se do něj vrhli. O to více mě překvapilo, když mě jednou jedna slečna překvapila právě tímto požadavkem. 

Sex , ze kterého máte úplně jiný pocit než z toho klasického. Ne lepší, ale úplně jiný. Je to zážitek na celý život a pro mě tato dotyčná byla jednoznačně královnou večera. Bylo to velmi vzrušující a pocit, že to nezažije každý muž je také vzácný. Dalo by se to přirovnat k tomu, jako když máte pannu, “ otevřeně přiznal Rasto (40).

Kam dál?

Neskutečná umělecká díla, která vytváří šikovná Slovenka pouze pomocí make-upu! Její proměny vám vyrazí dech !

Velké odhalení mužů: Toto jsou důvody, proč si hledáme milenky!

Je váš vztah ještě normální, nebo už směřuje ke konci? Poznejte 10 klíčových stádií

Ženy potřebují více spánku, protože používají svůj mozek mnohem více a častěji než muži ! Souhlasíte?

Z tohoto vtipu, půjdete DO KOLEN: Žádné bolesti hlavy… :D :D :D

Další články