1 červená řepa, 2 mrkve a 1 jablko: Nejrychlejší detox, prevence nemocí a posílení imunity !

2404
Sdílejte

Červená řepa

Červená řepa obsahuje betacyaninů, látku, která pomáhá odstraňovat toxiny z těla a předcházet vzniku rakoviny. Pomáhá léčit onemocnění žlučníku, snižuje hladinu cholesterolu a léčí dnu. Zabraňuje tvorbě krevních sraženin a ukládání cholesterolu na krevní cévy.

Červená řepa je bohatá na vitamíny jako B1, B2, C a kyselinu listovou , což je pro tělo mimořádně prospěšné. Zvýšený obsah draslíku v červené řepě pomáhá posilovat srdeční sval.

Obsahuje jód, který je známý svými příznivými účinky na štítnou žlázu. Jsou v ní také obsaženy aminokyseliny, nezbytné pro vývoj a údržbu svalové tkáně. Šťáva z červené řepy je také známá tím, že snižuje krevní tlak a tak zabraňuje srdečním infarktem a kardiovaskulárním chorobám.

Pokračování na další straně

Kam dál?

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Chcete usnout během 2 minut ? Trik, který používají v Americké armádě. Naučíte se jej i vy

Zpozorněte ! Co se stane s vaším tělem, když sníte banán s tmavými skvrnami ?

Další články