Jak se na kůži projevuje nedostatek vitamínů? Toto jsou příznaky!

1586
Sdílejte

Naše pokožka je velmi citlivá na způsob života, který vedeme. Proto její vzhled nám dokáže říct hodně o stavu našeho zdraví. Někteří lékaři dokonce tvrdí, že kožní nemoci jako takové, neexistují. Všechny problémy, které se objevují “na povrchu” člověka, pocházejí z našeho nitra. Sedavý způsob života, toxiny v těle, špatná výživa – do jisté míry ovlivňuje i stav naší pokožky. Prozradíme vám, jak nedostatek různých vitamínů ovlivňuje stav pokožky.

Kam dál?

POZOR ! Nový příznak koronaviru, který se projeví ve vašich ústech ! Poznáte ho takto…

Zázračný elixír pouze ze 3 ingrediencí, který dělá hotové zázraky : Toto je tajný lidový recept, který udržuje krevní tlak 120/80, moje 87 letá babička to používá celý život !

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Další články