Test: Vyberte podle vás nejšťastnější a dozvíte se, co to o vašem vztahu vypovídá.

1949
Sdílejte

Na internetu se nachází množství testů, které jsou tvořeny na základě psychoanalýzy. V tomto článku vám přinášíme jeden z nich. Viz pozorně tyto tři páry a vyberte si jeden z nich, který vám připadá nejšťastnější nebo v něm vidíte sebe s partnerem. Zjistěte, co vaše volba vypovídá o vašem vztahu.

Pár číslo 1: Na obrázku stojí muž a žena proti sobě. Jsou dobře naladěni a v rukou drží sklenice s červeným vínem. Jejich postoj a držení těla signalizuje sebevědomí a úspěch v životě, ale zároveň skloubení práce s rodinným životem. Pokud jste si vybrali pár číslo 1 znamená to, že se ve vztahu cítíte s partnerem rovnocenné. Vidíte se sama v pozici ženy na obrázku. Jste patřičně hrdá na partnerovy úspěchy a zároveň cítíte, že i on je pyšný na vás. Také jste si ve vztahu či manželství udržely určitý stupeň nezávislosti. Na mínění ostatních vám příliš nezáleží. Máte svůj vlastní styl života, a ten vám vyhovuje. Do budoucna kráčíte s jistotou, protože vás spojuje nerozlučné a osobité pouto. Vzájemně si důvěřujete, čili nemáte problém se promluvit o tématech nejrůznějšího charakteru. V těžkých časech se víte podržet a vaše láska vzkvétá.

Pár číslo 2: Na obrázku číslo 2 je dvojice, která je v pohybu. Muž kráčí odhodlaně a sebevědomě dopředu. Žena ho drží za rameno, opírá se o něj. Neznamená to však, že by měla v partnerství nějaké menší postavení, spíše naopak. Dvojice je vyrovnaná avšak jiným způsobem než na prvním obrázku. Pokud jste si vybrali tento obrázek znamená to, že máte v životě vašeho partnera velmi specifické místo. Jste jeho silnou stránkou, pravou rukou. Ví, že se s vámi musí poradit o každém závažnějším rozhodnutím. Jste jeho jediná a skutečná láska. Svůj život si bez vás neumí ani představit, zároveň jste mu jako nejlepší přítelkyně. Vy se při něm cítíte milovaná a žádaná.

Pár číslo 3: Poslední pár vypadá velmi spokojeně, šťastně a harmonicky. Vzbuzuje dojem několik ročního manželství. Muž působí ochranitelský a žena spokojeně. Zavřené oči jsou v tomto případě symbolem hluboké intimity a úzkého spojení. V dnešní době je tento druh vztahu velmi jedinečný a výjimečný. Pokud jste si vybrali obrázek číslo 3 znamená to, že ve svém partnerovi vidíte muže, který se postará o vaše děti a o vás. Většinou starostí v domácnosti se obvykle zabývá on. Své postavení pevně drží v rukou a v řízení je zodpovědný a spolehlivý. Občas nastávají situace, kdy je toho na něj příliš a vybuchne. V takových případech přichází žena, která ho uklidní a on si uvědomí, jak je za ni vděčný. Když on řeší různé věci, vy máte zatím čas na sebe a na domácnost. Můžete se více věnovat koníčkům a dětem.

Kam dál?

Hádanka pro ty nejpozornější : Dokážete na obrázku najít všechny chyby?

TEST POZORNOSTI: Hádanka obsahuje skryté písmeno, ale najít ho není vůbec snadné

Tato nejtěžší optická iluze boří internet. Jen vysoce inteligentní lidé zvládnou najít 16 kruhů mezi obdélníky

Mnoho lidí podceňuje tuto optickou hádanku. Správné řešení nalezne jen malé procento těch nejchytřejších

OČNÍ TEST: Patříte mezi velmi malé procento lidí, kteří jsou geniální? Zkuste najít na obrázku správnou kachnu

Další články