Superstar Tereza Mašková odhodila oblečení: V plavkách vypadá úžasně!

7609
Sdílejte

Pátý ročník show Česko Slovensko hledá Superstar zválcovala ​​dnes už 24-letá zpěvačka Tereza Mašková, která patřila od úvodních castingů k absolutním favoritem soutěže. Sympatická ružovovláska se však divákům představila již mnohem dříve, když před kamerami excelovala jako mladá teenagerka v show Česko Slovensko má talent.

Tereza Mašková má sice jen 24 let, ale už nyní je považována za jednu z nejkvalitnějších a nejuniverzálnějších zpěvaček domácí hudební scény. Rodačku z Třince přitom fanoušci poznali už v roce 2010, kdy se objevila v show Česko Slovensko má talent, přičemž v totožném ročníku s ní soutěžila i sestra aktuální superstar, Lenka Piešová.

Tereza zde porotu absolutně ohromila provedením skladby At Last od Etty James a navzdory postupu se v dalších kolech neukázala. Úspěšnější ale byla v páté sérii Superstar, kde díky nezaměnitelnému vzhledu a fantastickým pěveckým výkonem mleté všechny soupeře.

Zatímco výrazná hudebnice začínala svou kariéru jako baculaté holčička se dvěma copy, lety se z ní stala krásná žena s úplně novým image. Krátce po výhře v markízácké šou nafotila reklamní kampaň pro známou značku spodního prádla a postavu si udržuje i nadále. Tentokrát se jí pochlubila z dovolené, kterou tráví v Chorvatsku, jakož i její těhotná kolegyně Markéta Konvičková. A že vypadá výborně!

Na její fotografie se můžete podívat “ZDE”

Kam dál?

Felix Slováček v Thajsku o všechno přišel: Půjčit si musel i oblečení

Poslední rozloučení s Danielem Heribanem (†43):Statečnou VDOVU dojal potlesk, přišla i bývalá manželka!

Lukašenko se setkal s Putinem a pak se to stalo: Náhlá hospitalizace v nemocnici, vůdce údajně umírá

Pomsta za syna ? Gregorová ponížila Kuchařovou tak, že….

Kajínek si svobodu plně užívá : Připravuje s přítelkyní konečně i svatbu?

Další články