Herci († 41) při léčbě COVID-19 museli amputovat nohu: ZEMŘEL!

3113
Sdílejte

Slavný herec hvězda na Broadwayi, a zároveň hrál v několika legendárních muzikálech. Před pár týdny však musely jít všechny aktivity bokem, když se prokázalo, že byl nakažený koronavirus. S infekčním onemocněním bojoval do posledního dechu.

Kanadský herec Nick Cordero byl 30. března hospitalizován s pozitivním testem na COVID-19. Lékaři nepředpokládali, že 41-letý muž bude mít v boji s respiračním onemocněním potíže, ale jeho zdravotní stav se náhle zhoršil.

Dostal slabší mrtvice, začaly se mu tvořit krevní sraženiny a následně dostal otravu krve. Lékaři museli otce ročního chlapečka Elvise napojit na plicní ventilaci, a dokonce mu amputovali pravou nohu.

Komplikace spojené s koronavirem však neskončily, protože Nick měl plíseň v plicích a nakonec i septický šok. Po více než 90 dnech těžkého boje nakonec zemřel v neděli (5. června) v nemocnici Cedars-Sinai v Los Angeles.

Jeho zdrcená manželka Amanda byla s ním až do úplného konce. “Bůh má v nebi nového anděla. Mé srdce je zlomené, protože si bez něj nedokážu představit život. Nick byl moje jasné světlo,” napsala na sociální síti, přičemž se snaží být silná hlavně kvůli jejich společnému synkovi.

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články