Tragédie ! Otec spal, zatímco jeho děti († 4, † 3) umírali strašnou smrtí !

12976
Sdílejte

Před pár hodinami zasáhl širokou veřejnost případ úmrtí dvou nevinných dětí, přičemž jejich smrti se dalo snadno zabránit. Fatální chyba otce ho určitě bude provázet do konce života.

K nešťastné tragédií došlo v americkém státě Oklahoma City. Dustin Lee Dennis šel společně se svými dětmi na nákupy. Po příchodu domů vešel do domu, no 4-letou dcerku Teagan a 3-letého Ryana nechal zavřených v autě.

31-letý muž následně usnul a děti byly ve vozidle zavřené dlouhých pět hodin, přičemž v osudný den se teplota šplhala na 33c. Dustin po probuzení začal hledat své děti a z auta je okamžitě přenesl do obývacího pokoje. Zavolal záchranku, ale už bylo pozdě. Jeho ratolestem se už nedalo pomoci, obě byly mrtvé.

Článek pokračuje na další straně

Otec dvou dětí je momentálně obviněn z vraždy druhého stupně. Z jeho posledního příspěvku před tragédií však běhá mráz po těle. ,, Jsou dvě hodiny ráno a já sleduji moje spící děti. Nemůžu uvěřit, že jsou moje. Velmi je miluji, ” napsal muž, který musí v těchto chvílích prožívat peklo, nemluvě o jeho rodině.

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články