Tento nápoj pomáhá zmírnit bolesti kolen a kloubů: Obsahuje vše, co vaše klouby potřebují, už za 5 dní cítíte úlevu !

8119
Sdílejte

Mnoho lidí pociťuje bolest kloubů , avšak spojují ji s procesem stárnutí a proto se mylně domnívají, že je to normální bez možnosti léčby.

Bolesti kolen mohou být způsobeny například opotřebením svalů a tkání, sníženou hustotou kostí, nadměrnou zátěží například v důsledku nadváhy. Nedostatek vitamínů je také známou příčinou bolesti kolen. Obzvlášť pokud tělu chybí vápník, vitamin D a železo.

Lidé s nedostatkem vitamínu D jsou vystaveni riziku artritidy a zánětu kloubů. Existuje přírodní způsob, jak to napravit a dát znovu klouby do pořádku. Pokud však pociťujete bolesti kloubů déle než týden, měli byste vyhledat lékaře a konzultovat s ním svůj zdravotní stav.

Obecně platí, že i pro správnou výživu kloubů je důležité konzumovat stravu bohatou na vitamíny, bromelain a hořčík . Tento koktejl je nabitý látkami, které slouží jako fantastická výživa pro klouby. Základem je ananas, skořice, med a ovesné vločky.

Článek pokračuje na další straně

Ananas

Ananas obsahuje vysoké množství bromelainu – trávicího enzymu, který má protizánětlivé účinky. Snižuje riziko žaludečních vředů, řídnutí kostí, urychluje regeneraci a je vhodné užívat ho i po operacích či při zánětech. Bonusem je i to, že pomáhá při hubnutí, protože pomáhá vylučovat tuk, ačkoli ho sám neštěpí.

Skořice

Skořice pomáhá tělu hlavně v krevním oběhu a přispívá také ke snižování zánětu . Proto je vhodné využít její léčivé účinky například při artritidě.

Článek pokračuje na další straně

Pomerančová šťáva

Pomerančová šťáva obsahuje vitamín C , který může pomoci při posilování vazů a šlach.

Ovesné vločky


Ovesná kaše je velmi prospěšná pro klouby díky obsahu bílkovin, hořčíku, vápníku, fosforu i zinku.

Med

O léčivých účincích medu snad ani netřeba mluvit. Kromě toho že posiluje imunitní systém a pomáhá při virových onemocněních, má také protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Článek pokračuje na další straně

Léčivý nápoj

Potřebujeme:

2 menší šálky nakrájeného ananasu

1 šálek ovesných vloček

2 šálky vody

1 sklenice pomerančové šťávy

1 PL skořice

Přírodní med

Postup:

Do hrnce nalijeme vodu a přidáme ovesné vločky. Několik minut povaříme a necháme vychladnout. V mixéru smícháme pomerančovou šťávu, ovesnou kaši, skořici, ananas a med. Podle potřeby nalijeme vodu pro řidší konzistenci. Pro dosažení co nejlepších výsledků se doporučuje pít tento nápoj každý den. Už po 5 dnech byste měli pocítit úlevu od bolesti kloubů a kolen.

Kam dál?

Udělejte si tento jednoduchý a rychlý test, který vám poví o funkci vaší štítné žlázy!

Proč užívání léků na štítnou žlázu může způsobit rakovinu prsu

Jaký význam mají vaše mateřská znaménka? Jejich umístění ovlivňuje váš osud

Jak najít úlevu od přetížení a tlaku v dutinách!

Tato rostlina patří mezi nejkrásnější, ale také velmi nebezpečné: Poškozuje dýchací systém !

Další články