Koušete si nehty? Pokud ano, máte tuto speciální vlastnost! Jaká to je?

1650
Sdílejte

Každý člověk je nějaký, avšak pokud patříte mezi lidi, kteří si okusují nehty, máte s nimi společnou jednu unikátní vlastnost, o které byste určitě měli vědět!

Mnoho lidí si myslí, že za okusování nehtů může většinou stres, nervozita nebo úzkost. Skutečnost je však taková, že tomu tak vůbec nemusí být. Možná za to totiž může jedna vlastnost, která všechny lidi, kteří si nehty okusují, spojuje. Jestli mezi takové lidi patříte, určitě vás teď bude zajímat, o kterou vlastnost se vlastně jedná. Pokračujte ve čtení a brzy se to dozvíte!Onou vlastností je perfekcionismus. Jste překvapení?
Vědci provedli několik studií, při kterých se snažili zjistit, proč lidé vlastně “trpí” zlozvykem okusování nehtů. Nakonec tedy přišli na to, že za to může pravděpodobně perfekcionismus, který se projevil u každého testovaného subjektu. Lidé, kteří si okusují nehty, údajně tuto vlastnost mají, mezitím co lidé, kteří si nehty neokusují, ji nemají. 

Vědci tvrdí, že perfekcionsita je člověk, který nedělá úkoly normální tempem, nýbrž svým vlastním. Je často netrpělivý, nespokojený a frustrovaný, což vede k následnému okusování nehtů. Za to by prý ale mohla i zášť nebo naštvanost na sebe samotného. A jak vlastně poznáme perfekcionistu a jak vůbec můžete vědět, jestli jste jim zrovna vy? Podíváme se společně na pár otázek, na které zkuste odpovědět. Pokud vaše odpověď bude často ano, je pravděpodobné, že opravdu perfekcionistou jste.

Kam dál?

Neštěstí v bulharském letovisku Primorsko. V moři se utopil Čech (†52)!

Teenagerka Nikola (25) z Výměny manželek : Po piercingu jazyka následoval zánět mozku, kóma a epilepsie

Češi přestávají pít pivo. Méně chodí do hospod a restaurací

AKTUÁLNĚ : Nedaleko Zadaru zemřelo při výbuchu auta dítě z Česka. Policie řeší nástražné zařízení

Narkomanka Katka je v tak špatném stavu, že Helena Třeštíková přestala s ní natáčet její časosběrný dokument

Další články