Z domova důchodců uprchl celý personál: Našli 31 mrtvých seniorů!

12643
Sdílejte

Na veřejnost se dostala šokující informace z domova důchodců, ve kterém absolutně selhal celý zdravotnický personál. Z prostor zařízení totiž utekli všechny sestřičky, pečovatelky i lékaři.

Senioři tak zůstali napospas osudu. K 20. dubnu evidují v Kanadě více než 35 tisíc nakažených koronavirus a 1 587 mrtvých. V posledních hodinách se ke statistikám připočteny oběti z domova důchodců Herron, který se nachází v kanadském městě Dorval.

Ze strachu z nakažení utekl po domově důchodců ve španělském Madridu i zde veškerý personál. 130 klientů, kteří si za pobyt v luxusním domově platí tisíce dolarů, zůstali bez pomoci. Po několika dnech byla kontaktována policie a zdravotníci ze strany rodinných příslušníků, kterým se senioři přestali ozývat.

Záchranáři nakonec našli lidi bezvládně ležet ve vlastních výkalech, vyhladovělých a dehydrovaných. Celkově zemřelo na následky onemocnění COVID-19 až 31 pacientů.

Tragickou událostí se už zabývá policie, přičemž se k úmrtím seniorů vyjádřil i předseda vlády Quebec Francois Legault. Vyjádřil soustrast pozůstalým, a zároveň oznámil, že bylo zahájeno vyšetřování kvůli hrubé nedbalosti.

Kam dál?

Šofér slyšel v autobuse zoufalý křik: O pomoc prosila matka 1,5letého chlapce! To, co se stalo poté, je ponaučením pro ostatní

Matka chtěla na zahradě osvěžit synka, skončilo to katastrofou: Dávejte si pozor, může se to stát i vám!

Nejsmutnější příběh! Rakovina jí vzala manžela a dvě ze tří dětí – po jejich smrti dostala rakovinu i ona

Další tragédie v Malé Fatře: O život přišel turista!

Influencerka pobouřila lidi: To vážně TÍMTO natírá své dítě?

Další články