To je SKANDÁL! Čína záměrně lhala: Počet nakažených lidí a obětí je děsivý !

13350
Sdílejte

Čínské město Wu-chan je považováno za epicentrum nového typu koronaviru , který se začal šířit už koncem minulého roku. V té době odborníci sledovali celý průběh nákazy až do dnešního stavu, kdy COVID-19 porazili. Něco tu však nesedí!

Čínská vláda uvedla, že dosud se koronavirus nakazilo 82 tisíc lidí, přičemž mu podlehlo 3 322 obětí. Právě tato čísla mnohých uznávaných lékařů či odborníků zarazili. Jak je možné, že taková obrovská a zalidněná země hlásí méně nakažených pacientů a mrtvých jako Itálie (více než 10 tisíc obětí) či Španělsko (téměř 7 tisíc obětí) ?!

Vysvětlení je jednoduché! Čína záměrně zveřejňovala klamné informace o množství pacientů a obětech nákazy. Potvrdit to měla zpráva amerických tajných služeb určena pouze pro ,, vyvolené “z Bílého domu. Samotný Donald Trump před médii přiznal, že záznamy, které uvádí třetí největší země světa, jsou nepřesné.

Pokračování na další straně

Podle Bílého domu jsou tak čísla nakažených pacientů i obětí v Číně 10-násobně vyšší. ,, Realita je taková, že kdyby Čína nelhala, mohli bychom být v boji proti viru lepší, ” uvedl viceprezident Spojených států Mike Pence pro televizi CNN .

Potvrzuje to i osud dvou lékařů, kteří jako první upozorňovali na smrtící virus, a zároveň varovali vládu, že se může nákaza šířit z člověka na člověka. Doktor Li Wenliang († 34) nakonec podlehl COVID-19, no léčil nakažených pacientů i proti zákazu. Doktorka Ai Fen poskytla rozhovor, kde otevřeně mluvila o nebezpečí, které čeká krajinu. Od toho momentu se po ní slehla zem a dosud je nezvěstná.

Čínští lékaři Li Wenliang a Ai Fen jako první upozornili na hrozící nákazu !

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články