Máte malá prsa? Pokud ano, buďte ráda. Toto jsou hlavní důvody, proč jsou malá prsa nejlepší!

2791
Sdílejte

Každý žena si nejspíše přeje, aby měla velká a krásná prsa, jenže k čemu to? Postupem času, když je žena starší, začne si uvědomovat, že s velkým poprsím jsou akorát pořádné problémy a že malá prsa nejsou tak úplně na škodu. Ženy, které mají malá prsa si myslí, že o ně žádný muž ani nezakopne, ale měly by si uvědomit, že tomu skutečně tak vůbec není. Mít malá prsa je ve skutečnosti opravdu super! 

Pojďme se společně podívat na několik důvodů, proč je lepší mít malá prsa.

Žádný stres – z toho, že by vám mělo poprsí vypadnout z podprsenky. Ženám s velkým poprsím se to stává poměrně často.

Žádný pot – Velká prsa se neustále potí a to naprosto všude. Na, pod, mezi. Nejhorší však je, že je to i docela dost vidět. S malým poprsím se vám toto nestane. 

Žádné drobky – Ženám s velkým poprsím neustále padají drobečky z jídla mezi poprsí. Je úplně jedno co a jak jíte, protože vždy se vám tam něco dostane. Toto však ženy s menším poprsím řešit téměř nemusí.

Sport – Můžete sportovat a dělat jakoukoliv aktivitu bez toho, abyste se obávala, že vám vaše prsa vyrazí zuby.

Menší prsa – Menší bolesti. A to ne jen poprsí a zad, ale doslova celého těla!

Nikdo vám nic nehodí mezi prsa – Muži občas mají ve zvyku ženám dávat mezi prsa nejrůznější věci, které tam nepatří. Pokud však máte malá prsa, můžete si být jistá, že vám žádný muž mezi prsa nic nehodí. 

Nikdo na ně nebude neustále koukat – Samozřejmě, že občas se nějaký ten muž podívá. Je však lepší mít malá prsa než velká, protože na velká prsa všichni akorát pořád dokola koukají a nezajímá je nic jiného.

Dopínání – Díky malému poprsí dopnete vše, co potřebujete. Bezpečnostní vesty, pásy u auto a podobně. Ženy s velkým poprsím však takové štěstí nemají a zapínání pásů pro ně není vůbec příjemné.

Mít malá prsa znamená mít lepší výhled – Samozřejmě, že pokud máte malá prsa, tak vidíte na zem bez jakéhokoliv problému. Mít velká prsa znamená sotva vidět na zem, což zase znamená to, že můžete kdykoliv šlápnout na nejednu nepříjemnou věc. A to nikdo nechce. 

Vejdete se i do těch nejmenších šatů – a nebudou vám plandat v pase. A to se vyplatí! Vlastně můžete nosit trika a šaty s odhalenými zády. Proč ne. vždyť vy vlastně ani podprsenku nepotřebujete. A když nebudete nosit podprsenku a budete naostro, nikoho tím vlastně ani nepohoršíte.

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články