Koronavirem se nakonec nakazí téměř každý. Podle epidemiologa může jít o novou chřipku

3685
Sdílejte

Masivní epidemie je zřejmě nevyhnutelná
Jak to tak navíc vypadá, koronavirus teprve odstartoval a rozhodně nemíní jen tak zmizet. Právě jeho jedinečné vlastnosti spočívající v dlouhé inkubační době a nízké smrtnosti z něj činí adepta na dlouhé přežívání a noční můru všech epidemiologů. Ti už opatrně přiznávají, že ho pravděpodobně nepůjde zastavit.

“Troufám si tvrdit, že ho pravděpodobně nedokážeme zachytit,” uvedl epidemiolog Marc Lipsitch působící na univerzitě v Harvardu. Podle něj v nadcházejícím roce virem onemocní 40 až 70 % lidí po celém světě. “Je pravděpodobné, že u většiny bude mít nemoc mírný průběh, nebo bude dokonce bezpříznakové.” Podle něj může být nový koronavirus natolik unikátní, že se z něj možná stane nová chřipka. Tedy v tom smyslu, že tu s námi bude neustále, zvykneme si na něj a budeme počítat s tím, že je nebezpečný pro určitou skupinu lidí. V takovém případě se ale musíme připravit také na jeho mutace, které mohou být rok od roku různě nebezpečné.

Kam dál?

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Chcete usnout během 2 minut ? Trik, který používají v Americké armádě. Naučíte se jej i vy

Zpozorněte ! Co se stane s vaším tělem, když sníte banán s tmavými skvrnami ?

Další články