Koronavirem se nakonec nakazí téměř každý. Podle epidemiologa může jít o novou chřipku

3685
Sdílejte

Porovnejte s novým typem koronaviru, který způsobuje nemoc Covid-19. Ta nemá zdaleka tak závažný průběh a fatální je jen pro malé procento, zejména pak starších nebo jinak nemocných pacientů. Většina nakažených nemoc prodělá jen s mírnými nebo dokonce žádnými příznaky. A navíc: než se nemoc rozvine, člověk už je nakažlivý a rozsévá virus dále.

Právě v tom – nikoliv v nebezpečnosti samotného viru – tkví prekérnost současné situace. Koronavirem se oficiálně nakazilo už 80 000 lidí. Neoficiálně, tedy včetně nezjištěných případů, to bude výrazně více. Nemoc nepřežilo přibližně 3000 lidí. Už to je mnohem více, než kolik si vyžádaly předchozí koronaviry SARS a MERS, u nichž se číslo obětí vešlo pod tisíc.

Kam dál?

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Chcete usnout během 2 minut ? Trik, který používají v Americké armádě. Naučíte se jej i vy

Zpozorněte ! Co se stane s vaším tělem, když sníte banán s tmavými skvrnami ?

Další články