Hulvátské chování zákaznice: Přišla do obchodu a začala kašlat na ..!

2396
Sdílejte

Nákaza koronavirus s ní není radno žertovat, o čemž svědčí tisíce mrtvých po celém světě. I přesto se najdou jedinci s úmyslem cíleně ubližovat. Velmi snadno se jim to může také vymstít.

Před pár dny co se v Irsku stalo,že lidé cíleně kašlou do tváří neznámých lidí, především důchodců. Policie již musela zasahovat v desítkách případů. Nejnověji se objevila aféra v americkém okrese Hanover, kde žena zavítala do jednoho z obchodních řetězců.

Žena začala záměrně kašlat na pečivo, maso a další výrobky. Personál obchodu ji okamžitě vyvedl z prostorů a zavolal policii, která ženu zatkla. Zaměstnanci museli všechno kontaminované jídlo vyhodit a dezinfikovat regály i mrazicí boxy, přičemž škoda se odhaduje na 35 tisíc dolarů (kolem 32 tisíc korun).

Pokračování na další straně

K celé této záležitosti se vyjádřil i spolumajitel řetězce Joe Fasula, který je znechucený ze chování neznámé ženy. ,, Je mi z toho fakt zle. Hlavně v současné situaci, kdy se lidé bojí nedostatku potravin, je každého vyhozeného výrobku velká škoda. Celá situace je nešťastná, ale alespoň nám to dává příležitost ukázat zákazníkům, jak moc si vážíme jejich zdraví a bezpečí, ”

 

 

Kam dál?

Neštěstí v Malé Fatře: Matka zemřela před očima svých dětí

Pátrání po pohřešovaných manželích v Tatrách: Svým dětem zanechali dopis

Tříleté dítě nechala v autě a odešla ke kamarádům. Dítě mělo na tváři stopy po zvracení!

Učitelka ponižovala žačku, protože její máma byla uklízečka. Potom dostala NEČEKANOU LEKCI!

Chystáte se do Chorvatska? Ulevit si za stromem ani nezkoušejte! Oblíbená dovolenková destinace zavádí mastné pokuty

Další články