Zdají se vám sny o vraždě? Pokud ano, měli byste vědět, co to znamená!

6176
Sdílejte

Určitě se už nejspíše každému z vás někdy zdál sen, ve kterém jste byli vy, nebo někdo vám blízký zavražděn. Věřte nebo ne, všechny sny mají svůj důvod a často nám něco chtějí říct.

Nejslavnější odborníkem na sny byl Sigmund Freud, který se samozřejmě zabýval i sny s vražednou tématikou. Pokud se vám sny o vraždách zdají, rozhodně pokračujte ve čtení. Společně se dnes totiž podíváme na to, co tyto sny mohou prozrazovat a co nám chtějí sdělit

Co tedy vraždy ve snech znamenají?
Něco ve vašem životě končí.
Něco vás tíží a možná musíte ze svého života něco odstranit nebo nechat to jít.

Ve svém životě prožíváte značné změny
Někoho nenávidíte
Cítíte vinu.

Sny o vraždách však můžeme rozdělit na 3 části a to sny o tom, že vás někdo zabil, sny o tom, že někdo zabil někoho, koho znáte a sny o tom, že někdo zabil někoho, koho neznáte.

Pokračujte ve čtení na další straně, abyste se dozvěděli význam každého takového snu.

Pokud někdy zabil vás

Takový sen naznačuje, že byste měli ukončit něco, co vás delší dobu trápí. Proto jste zavražděni vy – musíte zničit nebo zabít kousek sebe, zbavit se ve svém životě něčeho, co vás trápí a navždy zapomenout. Pokud jste se vraždě bránili, možná ještě na změnu nejste připraveni. Pokud jste se nebránili, je čas zbavit se toho, co vás trápí. Pokud vás zabila osoba, kterou znáte, pravděpodobně se jedná o někoho, ke komu chováte zášť nebo o někoho, kdo vás kdysi zradil.

Pokud zabili někoho, koho znáte

Je možné, že osoba, která byla ve vašem snu, je osobou, která vás zradila, máte s ní nějaký problém, nebo s ní prostě nevycházíte. Taková osoba často může reprezentovat nějakou vaši vlastnost, které byste se rádi zbavili. Zkuste si proto vybavit nejvýraznější rys osoby, která vás zabila a možná přijdete na to, jaká vaše vlastnost vás trápí.

Pokud se vám zdají takové sny často

Znamená to, že jste možná nepřátelský a agresivní člověk. Častý výskyt takových snů může být způsobeno tím, že v sobě potlačujete vztek, hněv a agresi. 

Kam dál?

Muž vyhrál v loterii hned 7krát: Lidem odhalil jeho tajné tipy!

Lakomý manžel chtěl být pohřben se vším svým bohatstvím – pomsta moudré vdovy je opravdu brilantní!

Život začíná po padesátce! Podívejte se proč, je tento věk pro nás tak důležitý !

Přiznání muže otevírá oči mnoha ženám: TAKTO to na plná ústa ještě nikdo neřekl !

Vědci zkoumali sochu Buddhy: To, co v ní díky CT skenu objevili, jim vyrazilo dech

Další články