Neuvěříte, co o vašem charakteru prozradí tvar vaší ruky! To budete koukat!

13330
Sdílejte

Už několikrát jsme psali o tom, že to, jaký tvar mají vaše ruce, prsty a další nejrůznější části vašeho těla, o vás může prozradit opravdu mnoho. Hlavně to dosti prozradí o tom, jaký jste ve skutečnosti člověk.
Vidíte na obrázku tvar své ruky? Pokračujte ve čtení na další straně, kde se dozvíte, co to o vás prozrazuje. 

Ruka země 

Jste otevřený, čestný a pokorný člověk, který se téměř ničeho nebojí.
Pokud vás čeká těžký úkol, nezaleknete se a snažíte se ho vyřešit! Jste člověk, který si vše pořádně promyslí, než začne konat. 

Ruka ohně 

Jste extrovertní člověk, který miluje přátelství a rád poznává nové lidi. Trapných situací se vůbec nebojíte. Milujete svou rodinu, své přátele a jste schopni pro ně udělat cokoliv. Jste silný člověk, který si s těžkými zkušenostmi a věcmi v životě dokáže poradit. Věříte v karmu a víte, že vše se vám jednou vrátí. 

Ruka vody 

Jste nebojácná osoba, která miluje dobrodružství. Snažíte se žít naplno, bez ohledu na to, zda je před vámi nějaká překážka. Jste člověk, na kterého se všichni ostatní mohou spolehnout. Na lidech vám velmi záleží a vždy se snažíte o to, aby všichni kolem vás byli spokojení a šťastní.

Ruka dřeva 

Jste pilný a těžce pracující člověk, který do všeho dává vše! Nikdy se nevzdáváte a snažíte se vše dělat pořádně. Máte mnoho snů a cílů, za kterými se nebojíte jít a nic vás v tom nezastaví. Jste velmi trpělivý člověk, který ví, že jednou dostane to, po čem touží. 

Ruka kovu 

Jste velmi talentovaný člověk, který disponuje širokou paletou dovedností. Pokud existuje někdo, kdo dokáže téměř všechno, jste to právě vy! Jste člověk, kterému jde téměř vše od ruky a téměř nikdy vám nic nedělá problém. Dokážete si poradit i s tou největší překážkou.

Kam dál?

Psychologický test TO odhalí: Odpovězte na jedinou otázku a zjistěte, co je pro vás v životě nejdůležitější

Tahle hádanka pomotala hlavu lidem po celém světě. Dokážete jí rozluštit ?

Hádanka pro ty nejpozornější : Dokážete na obrázku najít všechny chyby?

TEST POZORNOSTI: Hádanka obsahuje skryté písmeno, ale najít ho není vůbec snadné

Tato nejtěžší optická iluze boří internet. Jen vysoce inteligentní lidé zvládnou najít 16 kruhů mezi obdélníky

Další články