Vědci přišli na to, co se děje v našem vědomí po smrti! Toto vás rozhodně vystraší!

5652
Sdílejte

Někteří se smrti neskutečně bojí a bojí se toho, co po ní vlastně bude. Jiní jsou zase se smrtí smíření a jiní zase věří, že je po smrti čeká nový život, se stejnou duší, ale v jiném těle. Bohužel, ať už chceme nebo ne, smrt čeká na každého z nás a je poslední tečkou za naším životem. Mnoho let spoustu lidí trápí to, co bude vlastně po smrti.

Někdo tvrdí, že smrt je jednoduše konec našeho života a nový život na nás už nečeká, jiní zase tvrdí, že nás čeká nový život v jiném těle. Jenže co je vlastně pravda? A jaké je vlastně umírání? Co se vlastně děje s naším vědomím po naší smrti? Na tuto otázku se snažili vědci dlouhá léta najít odpověď a teď se jim to konečně podařilo. Nezjistili sice to, co se děje s člověkem celou dobu po smrti a jaké je jeho vnímání a jak funguje jeho vědomí, ale přišli na to, co se děje s jeho vědomím ještě 30 sekund po smrti.

Každý už asi někdy přemýšlel, co se stane, když zemřeme. Vnímáme to, nebo je to jakoby jsme usnuli? Vědci tvrdí, že ještě několik sekund po smrti, někdy až dokonce 30, vědomí člověka stále funguje. Je to fakt, o kterém do teď nikdo nevěděl. A tak překvapivý fakt, že mnoho z vás by o něm nejraději nevěděla. Vědomí zesnulého funguje ještě nějakou dobu poté, co přestane jeho srdce bít.

Lidé po smrti prý slyší vše, co se kolem nic děje. Údajně se cítí jakoby byli uvězněni ve svém vlastním těle, které nemohou ovládat. Nemohou se hýbat, nemohou mluvit. Toto vše se děje hlavně kvůli tomu, že mozek umírá později a pomaleji než srdce. 

Výzkum byl založen na výpovědích lidí, kteří přežili zástavu srdce. přesně prý věděli, co se kolem nich během oživování dělo. Slyšeli rozhovory lékařů a někteří situaci dokonce vnímali i po vizuální stránce.

Bohužel, smrt čeká na každého z nás. Teď už alespoň víte, co přesně vás několik sekund po smrti čeká. Budete připraveni na to, že své okolí můžete ještě několik sekund po ní vnímat. 

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články