Trápí vás povislá prsa? Vyzkoušejte toto!

Udržet si prsa bez chirurgických zákroků stále pevná je s postupujícím věkem čím dál nesnadnější, to jistě ví každá žena. Pomoci může jóga.

12269
Sdílejte

Udržet si prsa bez chirurgických zákroků stále pevná je s postupujícím věkem čím dál nesnadnější, to jistě ví každá žena.  Pomoci mohou i některé cviky jógy. Samozřejmě, žádné cvičení nenahradí plastickou operaci – prsa se vám po žádném cviku nezvětší. Jóga však pomůže prsa zpevnit a hezky je vytvarovat. A navíc je to každopádně mnohem zdravější řešení než chirurgický zákrok.

Chcete jógu vyzkoušet? Na dalších stránkách jsme pro vás vybrali několik nejlepších cviků.

Kam dál?

POZOR ! Nový příznak koronaviru, který se projeví ve vašich ústech ! Poznáte ho takto…

Zázračný elixír pouze ze 3 ingrediencí, který dělá hotové zázraky : Toto je tajný lidový recept, který udržuje krevní tlak 120/80, moje 87 letá babička to používá celý život !

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Další články