Muž opustil svou těhotnou přítelkyni. Ta mu v dojemném dopise napsala něco, s čím budete rozhodně souhlasit!

1565
Sdílejte

Být matkou je velmi těžké a žena v takový moment potřebuje mít oporu.
Bohužel, žena, o které je tento příběh, žádnou oporu neměla, protože když byla těhotná, její přítel ji opustil.

Autorka dopisu si toho musela vytrpět skutečně hodně.
Namísto toho, aby se utápěla ve smutku, napsala svému bývalému příteli upřímný dopis, který vás zaručeně dojme. Pojďme se na něj společně podívat. 

„Pro muže, který mě opustil hned poté, co jsem mu řekla, že jsem těhotná. Je mi jedno, jestli si tento dopis přečteš. Pokud však ano, chtěla bych ti poděkovat. Když jsme se poprvé poznali, bylo nám 19 a měli jsme pocit, že naše láska vydrží navěky.”

“Jenže to bylo naprosto šílené. Večírky, alkohol, do toho škola. Divím se, že jsem s naší nezodpovědností neotěhotněla už dávno. Měla jsem na výběr a vybrala si – dítě jsem porodila. Když jsem byla v 6. měsíci těhotenství, nenáviděla jsem tě, protože jsi se na mě vykašlal. Místo toho, abys mě poté u porodu podpořil, nedorazil jsi, protože jsi se raději opil.”

“Alkohol ti byl vždy přednější. Ty ses bavil, já musela během těhotenství dospět. Vykašlala jsem se na studium, musela jsem se vrátit k rodičům, musela jsem si najít práci. Musela jsem úplně přehodnotit všechny své priority.

“Chtěla bych ti však poděkovat za to, že jsi nás opustil. Jsem ti vděčná za to, že tě tvá dcera nikdy nepozná. Děkuji ti za to, že vím, že teď vím, že voda chutná mnohem lépe než alkohol. Děkuji za to, že smích mé dcery je mnohem lepší, než jakýkoliv večírek. Děkuji za to, že přebalovat dceru je mnohem lepší než se probouzet s kocovinou. Děkuji za to, že jsi mi ukázal, že jsi úplně k ničemu a že jsem tak mohla zjistit, že tě vůbec nepotřebuji.” 

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články