Jak alkohol ve skutečnosti ovlivňuje náš milostný život?

Jak přesně působí alkohol na náš mozek? Co přesně se v mozku stane, když mícháme sex a chlast? Na otázky jsme hledali odpovědi u několika známých odborníků.

4722
Sdílejte

Míchat alkohol a sex je bezesporu hodně oblíbená kombinace. Nemusíte být neurovědci ani psychologové, abyste dokázali odhadnout, že když si s partnerem nalijete pár skleniček, skončíte nejspíš v posteli. Nazí a zpocení.

Samozřejmě, na každého z nás působí alkohol trochu odlišně, ale jistě se shodneme na tom, že většina z nás ztrácí po pár skleničkách zábrany, přestává se ostýchat a odhazuje svršky. Věc je ale trochu složitější. Proč to tak vlastně je? Jak přesně působí alkohol na náš mozek? Co přesně se v mozku stane, když mícháme sex a chlast?

Na otázky jsme hledali odpovědi u několika známých odborníků.

Pokračování na další straně.

Hledáte-li příležitostný sex, navštivte tyto webové stránky!

Kam dál?

POZOR ! Nový příznak koronaviru, který se projeví ve vašich ústech ! Poznáte ho takto…

Zázračný elixír pouze ze 3 ingrediencí, který dělá hotové zázraky : Toto je tajný lidový recept, který udržuje krevní tlak 120/80, moje 87 letá babička to používá celý život !

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Další články