Způsob, jakým držíte svůj mobilní telefon, o vás prozradí veškerá tajemství! Podívejte se, co o vás prozrazuje.

10225
Sdílejte

Mobilní telefon má určitě každý z vás. Málokdo si bez něj dokážete představit jediný den. Když je to možné, máme ho neustále po ruce a hlavně v ruce. Věděli jste o tom, že to, jakým způsobem držíte svůj telefon, o vás jako o osobě opravdu mnoho prozrazuje? Že ne? Pojďme se společně podívat na to, co o vás váš způsob držení telefonu vypovídá.

Mobilní telefon držíte v jedné ruce a ovládáte jej palcem 

Pokud držíte mobil takto, jste osoba, která se snaží dělat mnoho věcí najednou, protože nechce ztrácet čas. Důležitá je pro vás disciplína a organizace. Ani ty nejtěžší úkoly vám nedělají problém. Jste společenský a přátelský člověk, milujete upřímnost a pro svou polovičku jste schopni udělat cokoliv.

Mobilní telefon držíte oběma rukama a ovládáte jej palcem

Pokud držíte mobil takto, jste uzavřená osoba, která téměř nikomu nevěří. Snažíte se být silnou osobou, ale ve skutečnosti potřebujete někoho, kdo se o vás bude starat a kdo o vás bude pečovat. Je pro vás obtížné mluvit o svých citech, takže před svou polovičkou vypadáte opravdu chladně. Zkuste se otevřít a nebát se dát najevo své city.

Mobilní telefon držíte oběma rukama a ovládáte jej oběma palci

Pokud držíte mobil takto, znamená to, že jste zranitelná a emotivní osoba. Pokud uděláte něco špatně, máte strach, že jste někoho zklamali. Jste na sebe přísní a kladete na sebe obrovské nároky. Vaše sebevědomí je opravdu nízké a každý den se bojíte, že uděláte nějakou chybu. Měli byste si najít k sobě člověka, který vás vždy podpoří a bude tu pro vás.

Mobilní telefon držíte v jedné ruce a ovládáte jej ukazováčkem druhé ruky

Pokud držíte mobil takto, jste člověk, který je sám se sebou spokojený. Vše, co děláte, máte pořádně promyšlené do veškerého detailu. Jste velmi nápomocný člověk, který vždy jako první myslí na druhé, teprve poté až na sebe. Milujete svůj domov, svou rodinu a své přátele a oni zase milují vás.

Kam dál?

Hádanka pro ty nejpozornější : Dokážete na obrázku najít všechny chyby?

TEST POZORNOSTI: Hádanka obsahuje skryté písmeno, ale najít ho není vůbec snadné

Tato nejtěžší optická iluze boří internet. Jen vysoce inteligentní lidé zvládnou najít 16 kruhů mezi obdélníky

Mnoho lidí podceňuje tuto optickou hádanku. Správné řešení nalezne jen malé procento těch nejchytřejších

OČNÍ TEST: Patříte mezi velmi malé procento lidí, kteří jsou geniální? Zkuste najít na obrázku správnou kachnu

Další články