Toto je žebříček nejlepších a nejhorších znamení zvěrokruhu. Na kterém místě jste vy?

15338
Sdílejte

Věříte na horoskopy?
Ať už je vaše odpověď jakákoliv, radí bychom vás upozornili, že to, co se v horoskopech píše opravdu často perfektně sedí. Dnes se společně podíváme na žebříček nejhorších a nejlepších znamení horoskopu. Začneme od toho nejlepšího a postupně se posuneme k tomu nejhoršímu.

Vodnář – Toto znamení je považováno za to nejlepší a to především pro svou dobrou a laskavou povahu.

Panna – Na druhém místě se umístilo znamení Panna. Panna je chápavá, milá a druhé místo v žebříčku si bez debat zaslouží.

Váhy – Na třetím místě jsou váhy a to i přesto, že musí mít většinou pravdu. Dokáží však udělat i ústupku, což je považováno za skutečně dobrou vlastnost. 

Střelec – Pokud patříte do znamení Střelce, můžete být spokojení. Náleží vám čtvrté místo v žebříčku a to díky vaší povaze a smyslu pro spravedlnost. 

Býk – Na páté příčce se umístil býk, který má své silné i slabé stránky. Ty silné naštěstí převládají, takže jste na tom docela dobře a patří vám páté místo!

Beran – Beran je tvrdohlavé znamení, kterému jeho tvrdohlavost pořádně komplikuje život, což nemusí působit dobře na jeho okolí.

Lev – I když je lev dobrý a milý, má mnoho špatných vlastností, které ho v žebříčku řadí až na sedmé místo.

Blíženci – Blíženci je podobné znamení Lvu. Blíženci jsou sice milí a přátelští, ale jakmile se naštvou, je to skutečně peklo na zemi. 

Kozoroh – Kozoroh je znamení, které nechcete mít za nepřítele. Jakmile ho naštvete, stane se z něho ďábel a na přátelství s ním můžete rovnou zapomenout.

Ryby – Ryby mají tak trochu schizofrenickou povahu. Jsou však dobrými přáteli, ale mohou také nadělat velké škody, pokud si myslí, že jde o dobrou věc. 

Rak a Štír – Rak a Štír jsou znamení, které se umístily společně na posledním místě v žebříčku. Obě znamení by se měla naučit ovládat svůj temperament. 

Kam dál?

Velký horoskop na ČERVEN: Kdo si vydělá peníze navíc a koho čeká překvapení v lásce?

10 dívčích jmen, kterým je souzeno v tomto roce štěstí! Podívejte se slečny a dámy zda to nejste právě vy!

Světoznámá astroložka odhaluje 5 znamení, které čekají během roku dramatické změny

Komu budou hvězdy v následujících dvanácti měsících nejvíc přát? Tady jsou tři nejšťastnější znamení

Tibetský horoskop: Zjistěte, co jste si do vašeho života přinesli z minulosti! Stačí zvolit rok, ve kterém jste se narodili…

Další články