Toto je 5 typů žen, které si nikdy neberte. Manželství s nimi je opravdové peklo!

7504
Sdílejte

Znamení zvěrokruhu lze jasně charakterizovat určitými rysy, pozitivními a negativními. Některé ženy jsou podle horoskopu naprosto nevhodné pro manželství a oženit se s nimi je začátek skutečného pekla. Zpočátku je vše perfektní, teprve později začnou ukazovat své negativní vlastnosti, které manželství pořádně ovlivní. 

Horoskopy dokáží odhalit opravdu mnoho, například i to, která žena je správnou nebo naopak špatnou kandidátkou pro manželství. Pro někoho svatba největším životním cílem, pro někoho spíše nutnost. Ať už svatbu berete jakkoliv, je potřeba si rozhodně vzít toho správného člověka, aby se váš život neproměnil v hotové peklo. Jenže jak poznat, koho si vzít a koho ne? No přece podle horoskopu. Pojďme se společně podívat na 5 nejhorších znamení, které si nikdy nesmíte vzít!

Štír 

Ženy, které se narodily ve znamení štíra, se mohou prezentovat z té nejlepší strany. Často jsou zábavné, okouzlující a zdá se, že jsou dokonalými kandidátky na manželku. Idyla však netrvá příliš dlouho, protože brzy po svatbě se objevují první závady. Mají sklon začínat hádky bez důvodu nebo viny. Chtějí vládnout v manželství a partner nemá právo proti nim protestovat.

Kam dál?

Velký horoskop na LÉTO : Lvy čekají životní změny, Blíženci, pozor na nevyžádané rady

Těchto 5 znamení zvěrokruhu jsou nejtemnější. Tito lidé v sobě ukrývají odvrácenou tvář

Pokud jste se narodili v jednom z následujících znamení zvěrokruhu, brzy vás čeká nečekaný životní zvrat a velké štěstí

Pokud jste se narodili v jednom z těchto třech znameních zvěrokruhu, ČERVEN pro vás může být mimořádně úspěšný

Dne 23. května přichází OHNIVÝ ÚPLNĚK ve Střelci. Co jste zaseli, to sklidíte

Další články