Rychlý test osobnosti, který vám přesně prozradí, jaký jste člověk! Stačí vám jediný pohyb rukama!

18823
Sdílejte

Stovkám různých testů osobnosti momentálně dýchá na krk jeden jediný, který vám přesně řekne, jaký jste člověk jen podle toho, jak si složíte ruce. Dominuje vašemu sevření levý nebo pravý palec? Ano, pouze tato jedna jediná otázka vám totiž prozradí skutečně mnoho!

Pravý palec je dominantní nad levým

V případě, že při sevření vašich rukou dominuje pravý palec nad levým, patříte až ke dvěma třetinám lidstva, protože jde o pro prsty pohodlnější polohu. Nemusíte se však obávat, neznamená to že jste líní, právě naopak. Vypovídá to o skutečnosti, že přemýšlíte logicky a jste rozumná osoba.

Předtím, než se o něčem rozhodnete, věci dobře zvážíte porovnáním pro a proti, díky čemuž jste v kolektivu mimořádně oblíbení. Jste spolehlivá osoba. I když máte rádi rozruch, jste zranitelní a většinou se přikláníte k názorům ostatních. Chtěli byste mít však vždy svůj vlastní názor, ale když vás člověk začne válcovat argumenty, raději mu dáte za pravdu.

Levý palec je dominantní nad pravým

Pokud patříte k lidem, kteří mají levý palec dominantní nad pravým, věřte, že máte fenomenálně vyvinutou intuici. Vždy tušíte, předpokládáte a cítíte, jak věci dopadnou. Dokonce dokážete poznat, když vám někdo lže. Víte, kterým směrem máte v životě jít, také máte jasno v tom, co chcete dokázat. I když patříte spíše k introvertů, rozhodně se nezavíráte doma v pokoji. Lidé vám důvěřují a často vás prosí o radu. Ve společnosti vám sice nedělá problém komunikovat, ale tvoříte si kolem sebe jakousi ochrannou zeď.

Cizím lidem nedovolíte, aby vám pronikli pod kůži, a v případě, že se o to pokusí, zůstanete chladnější, což může budit dojem namyšleného nebo uzavřeného člověka. I když si umíte promluvit s lidmi, které neznáte, o svém soukromí a pocitech se zmiňujete jen před blízkými přáteli. Neznáte strach, nebojíte se riskovat a jste cílevědomý člověk. Milujete cestování, poznávání kultur či učení se nových věcí. Stagnace vás zabíjí a vnáší do melancholie, ze které se těžko dostáváte.

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články