Každý z nás lže. Toto jsou lži, které podle svého znamení zvěrokruhu používáte nejčastěji!

2819
Sdílejte

Říká se, že ten, kdo říká, že nelže, lže ve skutečnosti úplně nejvíce. A ano, něco na tomto tvrzení bude, protože ve skutečnosti lže úplně každý, ať už málo, nebo hodně. Každý z nás občas zalže.

Věříte na horoskopy? Ať už ano či ne, je potřeba si uvědomit, že o nás často dokáží prozradit opravdu mnoho tajemství. Můžeme brát horoskop jako nesmysl, ale pravda je taková, že popis horoskopů na nás většinou opravdu sedí. Dnes se společně podíváme na to, které lži používáte nejvíce podle svého znamení zvěrokruhu.

Beran – Pokud jste se narodili ve znamení berana, znamená to, že nejčastěji lžete o své praxi, o svých schopnostech a zkušenostech. Často jen přeháníte.

Býk – Pokud jste se narodili ve znamení býka, znamená to, že často lžete o tom, jak jste zaneprázdnění a nemáte čas, ale přitom ho máte dost.

Blíženci – Pokud jste se narodili ve znamení blíženců, znamená to, že často lžete o tom, kde všude jste byli nebo koho všechno jste viděli či potkali.

Rak – Pokud jste se narodili ve znamení raka, znamená to, že často držíte své emoce na uzdě. Lžete o nich a často lžete o tom, jak se ve skutečnosti cítíte.

Lev – Pokud jste se narodili ve znamení lva, znamená to, že nejčastěji lžete především při hádkách. Řeknete jakoukoliv lež jen proto, abyste měli pravdu.

Panna – Pokud jste se narodili ve znamení panny, znamená to, že lžete lidem. Manipulujete jimi, abyste dosáhli čehokoliv, po čem toužíte.

Váhy – Pokud jste se narodili ve znamení vah, znamená to, že se chcete všem zalíbit a na všechny chcete udělat dojem, proto často lže a přetváříte se.

Štír – Pokud jste se narodili ve znamení štíra, znamená to, že své emoce a své pocity nedáváte nikdy najevo. Lžete o nich jen proto, abyste udělali ten nejlepší dojem a zapadli do kolektivu.

Střelec – Pokud jste se narodili ve znamení střelce, znamená to, že milujete svobodu, svůj vlastní klid a volnost. Proto se často vymlouváte, abyste nikam nemuseli a nemuseli jste nic dělat.

Kozoroh – Pokud jste se narodili ve znamení kozoroha, znamená to, že často lžete o svých slabostech či o pocitech nejistoty. Chcete působit tak, že máte vše pod kontrolou.

Vodnář – Pokud jste se narodili ve znamení vodnáře, znamená to, že často rušíte plány, které s lidmi máte. Lžete a vymlouváte se, abyste plány nemuseli plnit.

Ryby – Pokud jste se narodili ve znamení ryb, znamená to, že nejčastěji lžete proto, abyste ochránili lidi ve svém okolí.

Kam dál?

Velký horoskop na únor: Kdo si pořádně zavaří a koho čekají životní výzvy?

Čínský test: Ukáže jak poznat sám sebe? Najděte vlastní hvězdu podle data narození a odhalte svůj osud !

Velký horoskop ZDRAVÍ pro rok 2023: Koho čekají v životě ZMĚNY? Toto znamení konečně ZHUBNE !

Rok 2023 podle vašeho znamení zvěrokruhu: Toto “radí” hvězdy

Čínský rok 2023 ve znamení Zajíce: Rok narození prozradí, na koho čeká láska a kdo si finančně přilepší

Další články