Jak vypadá chlapec z obalu Kinder čokolády po 11-ti letech? Je to stále takový fešák?

9133
Sdílejte

Asi každý zná Kinder čokoládu a s ní i neodmyslitelnou tvář vysmátého chlapce. Často u výrobků platí, že obal prodává a tato pochoutka není výjimkou. Některé obaly a etikety jsou nám dobře známé, a tak automaticky hledáme design, na který jsme zvyklí.

Chlapec se na nás z etikety usmívá už hezkých pár let

Roky si však vybraly svou daň a malý chlapec se začal proměňovat v dospělého muže. Dnes je mu již 21 let a musíte přiznat, že svou atraktivitu neztratil. Josh pochází z Velké Británie, kde studoval mezinárodní vztahy a nyní dělá kariéru na sociální síti Instagram.

A jak dnes vypadá? Na to se podívejte na další straně.

Batesonův instagramový účet následuje více než 90 000 fanoušků! Zdá se, že je stále svobodný, protože má dokonce aktivní účet na známé seznamce Tinder.

A takto vypadá po letech

Co na něho říkáte?

Prvním chlapcem na etiketě byl však Guenter Euringer. Ten byl vyobrazen na obalu v roce 1973. O několik let později byla jeho fotografie digitálně vylepšena zkrácením Guenterových vlasů. Jeho matka, která pracovala v reklamní agentuře v Německu, ho přesvědčila, aby se zúčastnil castingu.

Guenter Euringer

A jak vypadá dnes tento chlapec? Na to se podívejte na další straně.

Dnes je mu již 53 let. Pracuje v segmentu filmu a videa. Žije se svou ženou v Mnichově. Jeho identita byla odhalena v roce 2005, kdy vydal autobiografii “Das Kind der Schokolade”.

A takto vypadá dnes

Samozřejmě to nejsou jediné tváře, které byly na etiketě Kinder čokolády vyobrazeny, ale určitě jsou to ty nejznámější. Co říkáte na jejich proměnu po letech vy? To nám určitě napište do komentářů. Jestli se vám tento článek líbil, tak jej nezapomeňte sdílet se svými přáteli. 

Kam dál?

Šofér slyšel v autobuse zoufalý křik: O pomoc prosila matka 1,5letého chlapce! To, co se stalo poté, je ponaučením pro ostatní

Matka chtěla na zahradě osvěžit synka, skončilo to katastrofou: Dávejte si pozor, může se to stát i vám!

Nejsmutnější příběh! Rakovina jí vzala manžela a dvě ze tří dětí – po jejich smrti dostala rakovinu i ona

Další tragédie v Malé Fatře: O život přišel turista!

Influencerka pobouřila lidi: To vážně TÍMTO natírá své dítě?

Další články