PO NÁS POTOPA! BĚHEM NIČIVÉHO DEŠTĚ V TEXASU PŘIVÁZALI MAJITELÉ SVÉ PSY A NECHALI JE SVÉMU OSUDU.

1260
Sdílejte

Tento citát jistě odsouhlasí nejen majitelé těchto krásných zvířat, ale i lidé, kteří si je z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí pořídit. Pes je nejvěrnější z přátel, kterého si jen můžete přát. Je vděčný za pohlazení, vlídné slovo i pomlasknutí, které patří jen a jen jemu.

Svou oddanost dává najevo upřímným vítáním, byť vás jen pár minut nevidí, poštěkáváním či olizováním ruky. Jenže není růže bez trní. Může nastat chvíle, kdy ačkoliv milujete svého čtyřnohého kamaráda nade vše, najednou ho necháte napospas smrti. Že byste to nikdy neudělali? Věřím vám, je tu přesto jedno malé ale….

Jistě jste aspoň koutkem oka postřehli, jakou kalamitou byl postižen Huston.  Hurikán Harvey způsobil přívalové deště, které zaplavovaly, co mohly. Mnozí lidé utíkali, aby si zachránili vlastní život a na své milované chlupáče zapomněli. Jiní je bezcharakterně nechali uvázané napospas svému osudu. Bohužel zřejmě smutnému ortelu neušli ani pejsci v útulcích. Podívejte se na následující obrázky a ptejte se svého svědomí, jak byste se zachovali vy. Není to jednoduché, že?

Kam dál?

Přestali si barvit vlasy a nechali vyniknout šediny. Tyto ženy udělali to nejlepší rozhodnutí svého života

Lékaři začali císařský řez a když nakonec uviděli dítě, nemohli uvěřit svým očím!

NARODILY JSTE SE V JEDNOM Z TĚCHTO 5 MĚSÍCŮ? V TOM PŘÍPADĚ SE MŮŽETE RADOVAT! DLE ZNÁMÉHO ASTROLOGA VÁS ČEKAJÍ ŠŤASTNÉ NÁSLEDUJÍCÍ MĚSÍCE!

DÁMY, POKUD MÁTE JEDNO Z TĚCHTO JMEN, ČEKAJÍ VÁS ŠŤASTNÉ PODZIMNÍ A ZIMNÍ MĚSÍCE!

Nevidomý, autistický chlapec vchází na scénu. To, co se děje potom, šokuje úplně všechny!

Další články